Kuchnia na wymiar Kraków

KRAKOWSKIE MEBLEKuchnia na wymiar Kraków

Stworzyliśmy już setki kuchni na wymiar, dopasowanych do oczekiwań naszych klientów. Wszystkie detale są wykonane z należytą precyzją a sama kuchnia na wymiar Kraków perfekcyjnie dopasowana do pomieszczenia.

Bez wątpienia kuchnia na wymiar to projekt wymagający czasu oraz przemyśleń. Bardzo ważnym jest aby dopasować ją w pełni do naszych oczekiwań oraz budżetu. Jeśli masz zamiar spędzać w niej sporo czasu rozważ dodanie rozmaitych rozwiązań systemowych oraz detali.

Korzystając z takiej firmy jak nasza masz pewność, że Twoja kuchnia jest unikatowa i dopracowana do perfekcji. Pamiętaj - tylko ty wyznaczasz granice swojej nowej kuchni na wymiar.
Darmowa wycena
Oferujemy darmową wycenę projektu kuchni na wymiar
Wizualizacja
Współpracujemy z doświadczonymi projektantami mebli oraz wnętrz

KUCHNIA NA WYMIAR KRAKÓW | BLATY NA WYMIAR | WYSPA KUCHENNA NA WYMIARTwoja kuchnia to Twoje zasady - Gotuj jak szef kuchni

Ergonomia w kuchni jest bardzo ważnym elementem. Każda profesjonalnie zaprojektowana kuchnia na wymiar jest rozplanowana w taki sposób, abyś odczuwał maksymalny komfort w trakcie jej korzystania. Różne formy otwierania frontów pozwalają nie tylko na zachowanie bezpieczeństwa, ale też lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Dostępne na rynku rozwiązania oraz ich elementy pozwalają w znacznym stopniu zmniejszyć czas przyrządzania posiłków oraz utrzymać porządek w kuchni.

KRAKOWSKIE MEBLE - WYBIERZ DOBRZEKuchnia na wymiar Kraków - Zanim zaczniemy

Nie ważne jak dużą kuchnie planujesz, jeśli chcesz aby była ona w pełni funkcjonalna i spełniała oczekiwania wizualne trzeba ją skrupulatnie zaprojektować. Dobrze zagospodarowana przestrzeń w kuchni na wymiar jest kluczem do Twojego zadowolenia. Niżej przedstawiamy kilka kwestii, które warto rozważyć w tym wypadku.
1
Kuchnia na wymiar cena

Zanim zaczniesz projekt swojej kuchni warto rozważyć budżet jaki chcesz na nią przeznaczyć. Lepsze komponenty to trwała kuchnia na wymiar, a jeśli mas zamiar spędzać w niej dużo czasu to musi być również funkcjonalna. Na cenę kuchni na wymiar wpływa głównie jej rozmiar, w następnej kolejności są materiały – im trwalsze tym droższe. Szeroka gamma producentów pozwala na dobór wszystkich materiałów, detali oraz systemów w różnych wariantach cenowych. U nas dostaniesz niezobowiązującą wycenę Twojego projektu.

2
Wyspa kuchenna

Wyspa kuchenna to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na odseparowanie części roboczej kuchni od miejsc do przechowywania. Taka wyspa nie tylko zwiększa gabaryty kuchni ale też nadaje jej ogromnej funkcjonalności. Dobór blatu do wyspy lub też w przypadku jej braku jest tak samo istotny jednak należy dopasować go do całościowego stylu Twojej kuchni na wymiar.

3
Kreatywność

Kluczem do stworzenia idealnej kuchni jest kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania. Kuchnia na wymiar Kraków to miejsce, w którym poczujesz się jak prawdziwy szef kuchni. Razem z Krakowskie Meble zaimplementujesz w niej takie rozwiązania jakie tylko będziesz chciał aby czuć się w niej komfortowo i mieć wszystko w zasięgu ręki. Nie szukaj rozwiązań z sieciówek – stwórz swoją kuchnię razem z profesjonalistami!